מעוניינים לקבל פרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שדה חובה
שדה חובה מספר טלפון נייד חלקי או לא תקין
שדה חובה כתובת דוא"ל חלקית או לא תקינה
לחצו לעיון במדיניות הפרטיות

תודה רבה על פנייתך!

ניצור עמך קשר בהקדם

יועצי הרישום שלנו עומדים לרשותכם:

קורס פסיכולוגיה חיובית

מטרת הקורס

קבלת כלים יישומיים לפתרון אתגרים, התקדמות לעבר חיים מאוזנים ואופטימיים יותר, היכרות עצמית מעמיקה ובניית הרגלים, העצמת החוסן הנפשי, ביסוס דפוסי חשיבה מיטביים.

מסגרת הקורס

5 מפגשים
לימודי ערב
קמפוס מכללת כנרת

אודות הקורס

"אופטימיות היא אחת התכונות המבטיחות רווחה נפשית רבה יותר, וכתוצאה מכך גם חיים ארוכים יותר".
פרופ' מרטין סליגמן, ממייסדי הפסיכולוגיה החיובית.

הפסיכולוגיה החיובית מדגישה את השימוש בחוזקותיו של האדם ועוסקת בנושאים כגון הגשמה עצמית, חוסן, נוכחות בהווה, דימוי עצמי, דפוסי חשיבה מיטבים, הנעה פנימית, משמעות ויצירתיות.

במהלך הקורס נחשף לתובנות מעולמות הפסיכולוגיה החיובית, נקבל כלים לבנית חוסן אישי ולהבנת מקור האושר הפנימי. נלמד לנהל את "הסטרס" האישי ונלמד לאזן בין הנפש, הגוף והמוח. נלמד לחיות חיים מדויקים יותר בעבור עצמינו ונסיים את הקורס עם ארגז כלים פרקטיים להגברת הרווחה הנפשית, האישית והמקצועית של כל אחד ואחת מאיתנו.

נושאי הלימוד

 • מי אתה אושר?!
  במפגש ניחשף לעולם המרתק של הפסיכולוגיה החיובית, נפריך מיתוסים בנוגע לאושר לאור מחקר עדכני ונתייחס למשתנים המרכזיים המקושרים לאושר וחוסן, תוך תרגול פרקטיקות יומיומיות.
 • שמחות קטנות של יום חולין: הכרת תודה ומשמעות בחיים
  מחקרים מדגימים כי הכרת תודה ותחושת משמעות הינם כלים רבי עוצמה לחיזוק הרווחה הנפשית שלנו. נלמד ונתנסה באופן שבו שינויים קטנים אך שיטתיים בדפוסי החשיבה בתחומים אלו מאפשרים שגשוג וצמיחה. 
 • חיים של נוכחות בעידן טכנולוגי תזזיתי
  שטף הגירויים הבלתי פוסק המאה ה-21 והניסיון "למקבל" כל העת מותירים אותנו פעמים רבות מוצפים ולא ממוקדים ופוגעים באיזון הנפשי והמוחי שלנו. במפגש ניחשף לכלים ולתובנות שיסייעו לנו להתמודד עם אתגרי היומיום בעולם משתנה ואג'ילי ונתרגל פרקטיקות יעילות ועוצמתיות של זרימה, קשיבות (מיינדפולנס) ונוכחות בהווה.
 • לחזק את החוזקות
  אחת ממפתחות האושר וההצלחה הוא שימוש יומיומי בתמהיל החוזקות האישיות הייחודי שלנו, המשתמש כמרחב הצמיחה הגדול ביותר שבו גם השמיים אינם גבול. במפגש נמפה את החוזקות שלנו בתחומים שונים ונלמד כיצד נוכל להשתמש בהן יותר ולמקסם את יכולותינו.
 • שינוי הוא אפשרי!
  בשנים האחרונות התחרשו פריצות דרך משמעותיות בנוגע להבנת תהליכי הגמישות המוחית וליכולת שלנו לייצר שינוי, לגדל ולפרוץ מחסומים. במפגש נלמד על כוחם של דפוס חשיבה מתפתח והאמונה בשינוי. 
להשארת פרטים לחצו כאן

מרצים

ד"ר יפעת לוי

נוירופסיכולוגית, מרצה וחוקרת, חברת סגל בכיר במחלקה לפסיכולוגיה וראשת החטיבה לפסיכולוגיה ובריאות במחלקה ללימודים רב-תחומיים במכללה האקדמית כנרת.
בעלת עסק עצמאי להדרכה והנחייה: "שבילים" - תובנות וכלים מעולמות הפסיכולוגיה החיובית ומדעי המח להתפתחות אישית ומקצועית.
מעבירה סדנאות והדרכות ומנחת תהליכים קצרי וארוכי טווח מעולמות הפסיכולוגיה החיובית במערכות חינוך פורמאליות ובלתי פורמאליות ובארגונים.

זכאות לתעודה

למסיימי הקורס תוענק תעודת בוגר קורס "פסיכולוגיה חיובית" מטעם היחידה ללימודי חוץ באקדמית כנרת.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שדה חובה
שדה חובה מספר טלפון נייד חלקי או לא תקין
שדה חובה כתובת דוא"ל חלקית או לא תקינה
לחצו לעיון במדיניות הפרטיות

תודה רבה על פנייתך!

ניצור עמך קשר בהקדם